Gesloten Veilingen

  • Reorganisatieveiling Tuinmaterialen Uden Kavels T126-T276

    Locatie : Uden Einddatum : 26 Oktober 2021

    Online veiling wegens reorganisatie van diverse tuinmaterialen
    w.o. tuinmeubilair, tuintegels, plantenbakken, ornamenten, stenen, loungesets etc.

    Gesloten

  • Reorganisatieveiling Tuinmaterialen Uden Kavels T001-T125

    Gesloten

  • Bedrijsbeëindiging restaurant te Eindhoven 2 A137-A281

    Locatie : Eindhoven Einddatum : 25 Oktober 2021

    Online veiling wegens Bedrijfsbeëindiging restaurant te Eindhoven
    Met o.a. restaurantinventaris, terrasmeubilair, tapinstallatie, onderkoelingen, gebaksvitrine, serviesgoed, bestek, verlichting, tv's etc.

    Gesloten

  • Bedrijsbeëindiging restaurant te Eindhoven 1 A001-A136

    Gesloten

  • Faillissement EV Welding & Montage BV 2

    Locatie : Loon op Zand Einddatum : 25 Oktober 2021

    Online veiling i.o.v. curator mr. A.J. van der Knijff van Bron Advocaten te Breda
    Met o.a. lasapparaat JASIC TIG 200 Pulse, notebook, gereedschappen Milwaukee etc.

    Gesloten

  • Veiling Sterke Dranken en Likeuren 2 Kavels D251-D500

    Locatie : Loon op Zand Einddatum : 18 Oktober 2021

    Online veiling van diverse Sterke Dranken en likeuren i.o.v. belanghebbende
    Met o.a. whiskey's, vodka's, gin, likeuren, rum, cognac, kruidenbitters, jenevers et

    Gesloten

  • Veiling Sterke Dranken en Likeuren 1 Kavels D001-D250

    Met o.a. whiskey's, vodka's, gin, likeuren, rum, cognac, kruidenbitters, jenevers etc.

    Gesloten

  • Faillissement IKL Limburg B

    Online veiling i.o.v. curator mr. R. van Oeijen van Holla Advocaten te Eindhoven
    Met o.a.nacht-warmtekijkers PULSAR, beugelzagen, lieslaarzen, kluis etc.

    Gesloten

  • Faillissement Arens Trading BV 2 Kavels A201-A471

    Locatie : Best Einddatum : 29 September 2021

    Online veiling i.o.v. curator mr. W.J.G. Smits van Watson Law te 's-Hertogenbosch
    Met o.a. metaalbewerkingsmachines, heftruck, lasapparatuur, dieseltank, gereedschappen, palletstellingen, bedrijfsbus Mercedes Sprinter etc.

    Gesloten

  • Faillissement Arens Trading BV 1 Kavels A001-A200

    Gesloten

  • Faillissement Prima Zorg BV | Opel Movano met rolstoellift

    Locatie : Loon op Zand Einddatum : 29 September 2021

    Online veiling i.o.v. curator mr. J. Molkenboer van Molkenboer & van der Kolk advocaten te Tilburg
    Het betreft een Opel Movano met rolstoellift

    Gesloten

  • Faillissement Unifa BV 2

    Locatie : Loon op Zand Einddatum : 22 September 2021

    Online veiling i.o.v. mr. drs. F.P.G. Dix van Turnaround advocaten te Best
    Met elektrische minifietsen/scooters, Iphones en laptop

    Gesloten

eerste15 16 17 18 19 20 21 22 23laatste